Dlaczego TechnoTan

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo łatwa i prosta. Jesteśmy firmą, która jest najdłużej na polskim rynku, a co za tym idzie posiadamy największe doświadczenie wśród obecnych firm. W czasie naszego działania kilka firm zniknęło z rynku, inne się pojawiły, a TechnoTan, dzięki niezawodnym turbinom, najwyższej jakości płynom, przekazywaniu pełnej wiedzy nowym klientom w trakcie osobistego szkolenia oraz profesjonalnej obsłudze posprzedażowej, nadal istnieje. Wiedzę, którą przekazujemy pozwala od razu odpowiednio wykonywać zabiegi, zdobywać klientów oraz w pełni profesjonalnie się reklamować, ale przede wszystkim są to informacje rzetelne o naszych produktach.

Ponadto wiemy, ze salon bez szkolenia nie powinien i wręcz nie może rozpoczynać zabiegów, dlatego właśnie na przeszkolenie kończące się otrzymaniem certyfikatu kładziemy szczególny nacisk. Wiele firm wysyłając sprzęt bez szkolenia szkodzi nie tylko danemu salonowi, ale także sobie. Dzięki takim działaniom powstało mnóstwo negatywnych opinii o opalaniu natryskowym, a w TechnoTan chcemy udowodnić, że taka opalenizna może być piękna, równomierna,  pachnąca, zawsze brązowa i pełna blasku, a dzięki siedmiu kolorom płynu dopasowana do każdego klienta. Szkolenie to korzyść obopólna. A kiedy salon odnosi sukces, bo przecież nie wtedy jak kupi ładny zestaw, usłyszy, ze to najlepszy wybór, zobaczy piękne opakowanie. Wtedy kiedy wie co z tym zrobić, wtedy kiedy produkt jest naprawdę dobrej jakości oraz wtedy kiedy to wszystko powoduje pełne zadowolenie klienta, który na zabieg z chęcią wraca.

Jesteśmy zawsze za tym, aby przed zakupem wypróbować dany płyn jeśli się go nie zna, wtedy o wiele łatwiej podjąć decyzję. Ale to co daje nam największą radość to bezpośredni kontakt z naszymi stałymi klientami w czasie targów. Ich zaufanie, troszkę żartów, uśmiechu, wymiana spostrzeżeń, miła atmosfera to wartości dla nas nadrzędne, dopiero potem generowanie sprzedaży i zysku. Wszystkim naszym stałym klientom serdecznie dziękujemy za poprzednie lata współpracy, a nowych oczywiście zapraszamy i obiecujemy sukces z firmą TechnoTan.