O firmie

Australia to kraj o największej zachorowalności na raka skóry na naszej planecie, a przyczyną jest ogromne nasłonecznienie. Dlatego też naukowcy od lat pracowali nad możliwie perfekcyjnym kosmetykiem do opalania bez promieni UV, a z efektem zbliżonym do opalenizny słonecznej. Udało to się w firmie TechnoTan, która od 1997 roku rozpoczęła działalność w Perth w zachodniej Australii. Płyn na bazie ziołowo-roślinnych składników najpierw występował w trzech odcieniach, następnie czterech, aż do siedmiu w dniu dzisiejszym. Oczywisty brak alkoholu, czy też groźnych dla skóry konserwantów, jak i zastosowanie naturalnych najwyższej jakości składników szybko znajdowało uznanie wśród klientów w Australii, Ameryce i wszystkich krajach anglojęzycznych.

W Polsce TechnoTan wprowadziliśmy w roku 2003. Pomogła nam w tym znajomość lekarzy z USA. Po jednej z wizyt w naszej firmie solaryjnej, stwierdzili, że powinniśmy spróbować z nowością jaką było wtedy na całym świecie opalanie natryskowe znane pod nazwą Spray On Sun Tan. Już na pierwszych naszych targach kosmetycznych w Warszawie pojawiły się zainteresowane salony, które wprowadziły ten zabieg z sukcesem do swojej oferty. Znakomita większość z nich nadal pracuje na naszych produktach powiększając z roku na rok grono zadowolonych klientów.

To już 8 lat od kiedy rozpoczęliśmy działalność w Polsce. W ciągu tego czasu co roku wprowadzaliśmy nowe produkty, kosmetyki i sprzęt, a jak zapewniają nasi szefowie z Australii jeszcze wiele przed nami. Prace rozwojowe cały czas trwają, co będzie owocować już w najbliższych miesiącach pojawianiem się nowych produktów. Z pewnością ucieszy to naszych dotychczasowych klientów, jak również i tych nowych. Każdego z nich zawsze wspieraliśmy i będziemy wspierać pomocą i radą, w każdym temacie związanym z opalaniem natryskowym.